Ақмола облысы бойынша аудандық маңызы бар қалалар, ауылдық (селолық) және кент округтері әкімдерінің 2020 жылғы есеп беру кездесулерінің кестесі

БЕКІТЕМІН
Ақмола облысының әкімі
_____________ Е. Маржықпаев
2019 жылғы «___» желтоқсан

Ақмола облысы бойынша аудандық маңызы бар қалалар, ауылдық (селолық) және кент округтері
әкімдерінің 2020 жылғы есеп беру кездесулерінің
кестесі

(Есеп беру кездесулері жергілікті атқарушы органдар өкілдерінің қатысуымен ауылдық, кент округтерінің құрамына кіретін ауылдарда (шағын), қалалардың шағын аудандарында өткізіледі)

№ р\б Әкімшілік-аумақтық бірліктің әкімі Қаңтар
13 дүйсенбі 14 сейсенбі 15 сәрсенбі 16 бейсенбі 17 жұма 18 сенбі 19 жексенбі
Степногорск қ.
1. Бөгенбайауылдық округі     Бөгенбай а/о,Бөгенбай а.,орта мектеп,11.00 сағ.        
2. Шаңтөбе к.     Шаңтөбе к., Новокронштадка а.,ауылдық клубы,11.00 сағ.        
Күндер бойынша барлығы     2        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 2
Ақкөл ауданы
1 Ақкөл қаласы   Ақкөл қ.,№ 1 Астық қоймалары,мәжіліс залы11.00 сағ. Радовка а.,бастауыш мектеп11.00 сағ.        
  Ақкөл қ.,№4 орта мектеп,спорт залы15.00 сағ. Ерназар а.,селолық кітапхана12.30 сағ.        
    Ақкөл орман шаруашылығы,негізгі мектеп15.00 сағ.        
2 Урюпин ауылдық округі   Ерофеевка а.,бастауыш мектеп11.00 сағ. Амангелді а.,негізгі мектеп11.00 сағ.        
  Малоалександровка а.,негізгі мектеп14.00 сағ. Талқара ауылы,селолық клуб14.00 сағ.        
3 Наумов ауылдық округі     Өрнек ауылы,орта мектеп11.00 сағ.        
    Кемеркөл ауылы,негізгі мектеп14.30 сағ.        
4 Кеңес ауылдық округі   Айдарлы а.,Барап негізгі мектеп11.00 сағ. Кеңес а.,орта мектеп11.00 сағ.        
  Малый Барап а.,негізгі мектеп11.00 сағ.          
5 Новорыбин ауылдық округі   Құрылыс а.,негізгі мектеп11.00 сағ.          
  Қараөзек а.,орта мектеп14.00 сағ.          
6 Қарасай ауылдық округі   Сазды бұлақ а.,орта мектеп11.00 сағ. Қарасай а.,орта мектеп11.00 сағ.        
7 Жалғызқарағай ауылдық округі   Тастыадыр а.,медициналық пункт11.00 сағ.          
Қайнар а.,«Сұңғат» ШҚ ғимараты,15.00 сағ.          
8 Еңбек ауылдық округі   Рамадан а.,негізгі мектеп11.00 сағ. Табиғат а.,медициналық пункт11.00 сағ.        
Күндер бойынша барлығы   12 10        
Өңірдегі аптабойынша барлығы 22
Аршалынский район
1 Ақбұлақауылдық округі   Ақтасты а., мектеп ғимараты11.00сағ.          
2 Аршалы кенті   Вишневка ст. (Аршалы кенті), темір жол қеңсесінің ғимараты11.00 сағ.          
3 Арнасайауылдық округі   Бабатай ст., мектеп ғимараты11.00сағ.          
4 Анарауылдық округі   Донецкое а., клуб ғимараты11.00сағ.          
5 Берсуатауылдық округі   Байдалы а., клуб ғимараты11.00сағ.          
6 Бұлақауылдық округі   Акжар а., медициналық пунктінің ғимараты 10.00 сағ.          
  Қостомар а., мектеп ғимараты16.00сағ.          
7 Түргенауылдық округі   Родники а., медициналық пунктінің ғимараты10.00сағ.          
  Красное озеро а., медициналық пунктінің ғимараты12.00сағ.          
8 Ижевскауылдық округі   Шөптікөл ст., диспетчерлік ғимараты 11.00сағ.          
9 Волгодоновск ауылдық округі     Қойгельді а., мектеп ғимараты10.00 сағ.        
    42 разъезд, вокзал ғимараты14.00 сағ.        
10 Жібек жолыауылдық округі     41 разъезд, шеберхана участкесі10.00 сағ.        
    102 разъезд, шеберхана участкесі12.00 сағ.        
    Жалтыркөл а., мектеп ғимараты 14.00 сағ.        
11 Константиновск ауылдық округі     Ольгинка а., клуб ғимараты10.00сағ.        
    Николаевка а., мектеп ғимараты 12.00 сағ.        
12 Михайловскауылдық округі     Шортанды а., мектеп ғимараты 10.00 сағ.        
    Белоярка а., мектеп ғимараты 14.00сағ.        
13 Сарыобаауылдық округі     Сары-Оба ст., мектеп ғимараты 11.00сағ.        
Күндер бойынша барлығы   10 10        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 20
Астрахан ауданы
1 Астрахан ауылдық округі   Жаңабірлік а.,медициналық пункт,сағат 11.00 Тобылжан а.,негізгі мектеп, акт залысағат 11.00        
2 Есіл ауылдық округі     Степное а.,негізгі мектеп,акт залы,сағат 11.00 Шілікті а.,негізгі мектеп,акт залы,сағат 11.00      
4 Жалтыр ауылдық округі   Жарсуат а.,негізгі мектеп,акт залы,сағат 11.00 Ягодное а.,медициналық пункт,сағат 11.00 Ақбейіт а.,медициналық пункт,сағат 11.00      
5 Қызылжар ауылдық округі     с. Оксановка,негізгі мектеп, фойесағат 11.00 Акимовка с.,негізгі мектеп, фойе,сағат 11.00.      
6 Колутон ауылдық округі       Бірлік а.,негізгі мектеп,оқу сыныбы,сағат 11.00      
8 Николаев ауылдық округі       Жамбыл а.,негізгі мектеп,оқу сыныбы,сағат 10.00      
      Өрнек а.,бастауыш мектеп,оқу сыныбы,сағат 12.00      
9 Новочеркасск ауылдық округі   Приишимка с.,негізгі мектеп,оқу сыныбы,сағат 11.00 Өндіріс,орта мектеп,акт залы,сағат 11.00        
10 Острогор ауылдық округі   Қаракөл а.,негізгі мектеп,оқу сыныбы,сағат 11.00          
11 Первомайауылдық округі   Лозовое с.,негізгі мектеп,оқу сыныбы,сағат 14.00 Камышенка с.,орта мектеп,акт залы,сағат 14.00        
12 Ұзынкөл ауылдық округі     Бұлақты а.,негізгі мектеп,оқу сыныбы,сағат 11.00        
    Алғабас а.,медициналық пункт,сағат 14.00        
13 Старый Колутон ауылдық округі   Ковыленка с.негізгі мектеп,акт залы,сағат 10.00          
  Қоскөл ауылымедициналық пункт,сағат 12.00          
  Зареченка с.Старый Колутон селосыауылдық клуб,сағат 14.00          
Күндер бойынша барлығы   8 8 6      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 22
Атбасар ауданы
1 Атбасар қаласы   Атбасар қ.,№1 орта мектеп,Мәжіліс залы,15.00 сағ. Атбасар қ.,№6 орта мектеп,Мәжіліс залы,15.00 сағ. Атбасар қ.,№2 орта мектеп,Мәжіліс залы,15.00 сағ.      
    Атбасар қ.,Орта мектеп №5,Мәжіліс залы,17.00 сағ. Атбасар қ.,№3 орта мектеп,Мәжіліс залы,17.00 сағ.      
2 Ақан Құрманов ауылдық округі     Қосбармақ а.,Жеке меншік үй,10.00 сағ.        
    Қаракөл а.,Жеке меншік үй,12.00 сағ.        
3 Тельман ауылдық округі     Поповка а.,клуб,15.00 сағ.        
4 Сергеевка ауылдық округі       Ащыкөл а.,«Ермек-Агро» ЖШС кеңсесі,14.00 сағ.      
      Самарка а.,Негізгі мектеп,15.30 сағ.      
5 Ярославка ауылдық округі     Хрящевка а.,клуб,14.00 сағ. Родионовка а.,негізгі мектеп,15.00 сағ.      
    Магдалиновка а.,бастауыш мектеп,15.00 сағ. Калиновка а.,негізгі мектеп,16.00 сағ.      
6 Полтавка ауылдық округі       Титовка а.,ауылдық клуб,11.00 сағ.      
7 Покровка ауылдық округі       Садовый а.,негізгі мектеп,15.00 сағ.      
8 Макеевка ауылдық округі       Макеевка а.медициналық пункт,14.00 сағ.      
9 Мариновка ауылдық округі     Бейіс Хазырет а,негізгі мектеп,15.00 сағ.        
    ст. Адыр,негізгі мектеп,16.30 сағ.        
Күндер бойынша барлығы   1 9 9      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 19
Бұланды ауданы
1 Макинск қаласы   Макинск қаласы, Каменный Карьер кенті,«Арман» аулалық клубысағат 11.00 Макинск қаласы,темір жолдың арғы беті,№5 орта мектеп,сағат 11.00 Макинск қаласы,№3 орта мектеп,сағат 14.00      
  Макинск қаласы,мектеп- лицей,сағат 14.00 Макинск қаласы,Степгеология кенті,мектеп-гимназия,сағат 14.00        
2 Айнакөл ауылдық округі   Острогорка ауылы,Айнакөл орта мектебі,сағат 11.00          
3 Амангелді ауылдық округі   Ортақшыл ауылы,Партизанка орта мектебі,сағат 11.00          
4 Алтынды ауылдық округі   Боярка ауылы,бастауыш мектеп ғимараты,сағат 11.00 Алакөл ауылынегізгі мектепсағат 11.00        
  Елтай ауылы,бастауыш мектеп,сағат 14.00 Жанаталап ауылы,бастауыш мектеп,сағат 14.00        
5 Вознесенка ауылдық округі   Аққайын ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00 Тастыөзек ауылы,селолық клубсағат 11.00        
6 Журавлевка ауылдық округі   Ярославка ауылы,селолық клуб,сағат 11.00 Новодонецк ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00 Воробьевка ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00      
7 Ерголка ауылдық округі   Новокиевка ауылы,бастауыш мектеп,сағат 11.00 Гордеевка ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00 Иванковка ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00      
8 Карамышевка ауылдық округі   Мат ауылы,Шұбарғаш орта мектебі,сағат 11.00 Отрадное ауылы,орта мектеп,сағат 11.00 Суворовка ауылы,Отрадноек орта мектебі,сағат 11.00      
9 Капитоновка ауылдық округі   Балуан Шолақ ауылы,Капитоновка орта мектебі,сағат 11.00 Пушкино ауылы,Капитоновка орта мектебі,сағат 11.00        
10 Қараөзек ауылдық округі   Еруслановка ауылы,Байсуат бастауыш мектебісағат 11.00 Байсуат ауылы,бастауыш мектеп,11.00 сағат Купчановка ауылы,бастауыш мектеп-балабақша,сағат 11.00      
11 Никольск ауылдық округі   Ұлтуған ауылы,бастауыш мектеп,сағат 11.00          
12 Новобратскауылдық округі   Буденовка ауылы,бастауыш мектеп,сағат 11.00 Добровольное ауылы,Красносельское бастауыш мектепбі,сағат 11.00 Красносельское ауылы,бастауыш мектеп,сағат 11.00      
Күндер бойынша барлығы   14 11 6      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 31
Бурабай ауданы
1 Щучинск қаласы   Каменный Карьер ықшам ауданы, № 4 ОМ ғимараты, сағат 11.00. Ремзавод ықшам ауданы, № 2 ОМ ғимараты,сағат 11.00.        
  Институт ықшам ауданы, «КАЗОШҒЗИ» ЖШС ғимараты,сағат 15.00 Теміржол торабы ықшам ауданы, Локомотив депосының ғимараты, сағат 15.00.   .    
2 Бурабай кенті   Сарыбұлақ а.,жеке меншік үй,сағат 11.00.          
  Оқжетпес а.,ОМ ғимараты,сағат 15.00.          
3 Абылайхан ауылдық округі   Ақылбай ауылы,ОМ ғимараты, сағат 15. 00 Озерное а.,БМ ғимараты, сағат 11.00 Қарабауыр а., БМ ғимараты,сағат 11.00.      
4 Веденов ауылдық округі   Қарабұлақ а., НМ ғимараты,сағат 14.00.          
5 Златополье ауылдық округі   Савинка а.,НМ ғимараты,сағат 12.00 Лесной Хутор а.,меншік үй,сағат 11.00 Новоандреевка а.,жеке меншік үй, сағат 11.00.      
  Сотниковка а.,БМ ғимараты,сағат 14.00 Обалы а.,ОМ ғимараты,сағат 14.00 Түлкілі а.,БМ ғимараты,сағат 14.00      
6 Зеленобор ауылдық округі   Молбаза а.,«Ақ су» дүкені,сағат 11.00 Жаңаталап а.,НМ ғимараты,сағат 12.00 Наурызбай батыр а., ОМ ғимараты,сағат 14.00      
  Қымызынай а., БМ ғимараты, сағат 14.00 Мәдениет а.,ОМ ғимараты,сағат 14.00        
7 Қатаркөл ауылдық округі     Вишневое а.,жеке меншік үй,сағат 11.00 Сосновка а.,БМ ғимараты,сағат 15.00.      
    Ключевое а.,«THM GROUOP» ЖШС ғимараты,сағат 12.00        
8 Кенесары ауылдық округі   Баянбай а.,ОМ ғимараты,сағат 12.00.          
  Брусиловка а.,жеке меншік үйсағат 14.00.          
9 Атамекен ауылдық округі   Қаражар а.,НМ ғимараты,сағат 11.00. Жаңажол а.,бұрынғы БМ ғимараты,сағат 11.00 Жасыл а.,НМ ғимараты,сағат 11.00.      
  Шиелі а.,БМ ғимараты,сағат 14.00. Жарқайын а.,бұрынғы БМ ғимараты,сағат 12.00.        
10 Ұрымқай ауылдық округі   Кульстан а.,жеке меншік үй,сағат 11.00. Красный Кордон а., ауылдық клуб ғимараты,сағат 11.00. Қарашілік а.,ОМ ғимараты,сағат 12.00.      
  Дмитриевка а.,НМ ғимараты,сағат 14.00. Кіндікқарағай а.,ОМ ғимараты,сағат 14.00 Көрнекті а.,БМ ғимараты,сағат 14.00      
11 Успеноюрьев ауылдық округі   Қарағай а.,жеке меншік үй,сағат 14.00. Клинцы а.,жеке меншік үй,сағат 12.00. Николаевка а.,ОМ ғимараты,сағат 15.00      
    Райгородок а., жеке меншік үй,сағат 14.00.        
Күндер бойынша барлығы   17 15 9      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 41  
Егіндікөл ауданы
1 Ұзынкөл ауылдық округі     Тоғанас ауылы,негізгі мектеп,сағат 10.00        
2 Алакөл ауылдық округі     Көркем ауылы,негізгі мектеп,сағат 12.00        
3 Жалманқұлақ ауылдық округі     Жұлдыз ауылы, медициналық пункт,сағат 16.00        
Күндер бойынша барлығы     3        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 3
Біржан сал ауданы
1 Макинка ауылдық округі   Бұланды а.орта мектеп,11.00 сағат. Мақпал а.негізгі мектеп,11.00 сағат. Қарағай а.жекеменшік үй,15.00 сағат.      
  Қоғам а.орта мектеп,15.00 сағат. Қаратал а.бастауыш мектеп,15.00 сағат.        
2 Ақсу ауылдықокругі   Сапақ а.жекеменшік үй,15.00 сағат.          
3 Донской ауылдық округі     Тасшалқар а.орта мектеп,15.00 сағат.        
4 Үлгі ауылдықокругі   Карловка а.негізгі мектеп,11.00 сағат. Қызылұйым а.негізгі мектеп,11.00 сағат. Трамбовка а.жекеменшік үй,15:00 сағат.      
  Ұйымшыл а.негізгі мектеп,15.00 сағат. Жөкей а.бастауыш мектеп,15.00 сағат.        
5 Уәлихан ауылдық округі   Алға а.негізгі мектеп,15.00 сағат. Құдабас а.жекеменшік үй,15:00 сағат.        
6 Аңғалбатыр ауылдық округі   Жаңалық а.бастауыш мектеп,15.00 сағат.          
7 Степняк қаласы     Пригорхоз а.орманшылық ғимараты,15.00 сағат.        
8 Баймырза ауылдық округі     Шошқалы а.бастауыш мектеп,15.00 сағ.        
9 Еңбекшілдер ауылдық округі   Ақтас а.бастауыш мектеп,15.00 сағат. Ақбұлақ а.бастауыш мектеп 15.00 сағат.        
10 Заурал ауылдық округі     Яблоновка а.негізгі мектеп,15.00 сағат. Құдықағаш а.орта мектеп,15.00 сағат.      
11 Бірсуат ауылдық округі   Сәуле а.орта мектеп,15.00 сағат.          
Күндер бойынша барлығы   9 10 3      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 22
Ерейментау ауданы
1 Торғай ауылдық округі   Қарағайлы ауылыныңмедпунктісағат:11.00 Жаңажол ауылыауылдық клубысағат:11.00        
  Балықты ауылы «Буйратау» ғимаратысағат:14.00 Төменгі Торғай ауылының «Аубакиров» ШҚ ғимаратысағат:15.00        
2 Қойтас ауылдық округі   Қойтас ауылыШЖҚ КМК «Мал Аман» ғимаратысағат:11.00          
3 Бестоғай ауылдық округі   Қызылтау ауылының«Қызылту» ЖШС ғимаратысағат:11.00 Байсары ауылыныңауылдық клубысағат:11.00.        
4 Ерейментау қаласы   Ерейментау қ.№1 негізгі мектебінің акт залысағат.11.00 Ерейментау қ№4 орта мектебініңакт залысағат.11.00 Ерейментау қ№3 орта мектебінің акт залысағат:11.00      
  Ерейментау қ№2 лицей - мектебініңакт залысағат:15.00 Ерейментау қ№1 орта мектебініңакт залысағат:15.00 Ерейментау қБөгенбай батыр атындағы қазақ орта мектебіакт залысағат:15.00      
5 Еркіншілік ауылдық округі   Енбек ауылынегізгі мектебінің акт залысағат:11.00.          
6 Күншалған ауылдық округі   Шакей ауылыбастауыш мектебініңбастауыш сынып кабинетісағат: 11.00 Каратал ауылыныңмедпунктісағат:11.00        
7 Олжабай батыр ауылдық округі   Алғабас ауылы«Буйратау» ғимаратысағат: 11.00 Ынтымақ ауылы негізгі мектебінің акт залысағат: 11.00        
8 Ақмырза ауылдық округі   Жолбасшы ауылы«Раяна» шағынорталық ғимаратыныңакт залысағат. 11.00          
9 Өлеңті ауылдық округі   Өлеңті станциясыдиспетчерлік қызметісағат: 09.00 Қоржынкөл станциясыСтанция кезекшіліқ бөлмесісағат:11.00        
10 Тайбай ауылдық округі   Елтай ауылынегізгі мектебініңакт залысағат.11.00. Жарыкауылдық клубысағат:11.00 Малтабарауылдық клубысағат:11.00      
Күндер бойынша барлығы   12 9 3      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 26
Есіл ауданы
1 Есіл қаласы   Есіл қаласы,№3 орта мектебі,сағат 10.00 Есіл қаласы,агротехникалық колледжсағат 10.00        
    Есіл қаласы,№1 орта мектебі,сағат 12.00        
2 Красивый ауылдық округі   Кумай ауылы,Негізгі мектебі,сағат 10.00          
  Красивый ст,темір жол стансасы,сағат 12.00          
  Ленинский ауылы, бастауыш мектебі,сағат 14.30          
3 Юбилейный ауылдық округі   Ейский ауылы,негізгі мектебі,сағат 10.00          
4 Интернациональныйауылдық округі   Алматинский ауылы,бастауыш мектебі,сағат 10.00          
  Біртал ауылы,бастауыш мектебі,сағат 12.00          
5 Заречный ауылдық округі   Дальный ауылы,ауылдық клуб,сағат 10.00          
6 Бузулукский ауылдық округі   Сұрған ауылы,орта мектебі,сағат 10.00          
7 Жаныспайский ауылдық округі   Ковыльный ауылы,ауылдық клубы,сағат 10.00          
8 Каракольский ауылдық округі   Речное ауылы,Бастауыш мектебі,сағат 10.00          
9 Красногорск кенті   Игілік ауылы,негізгі мектебі,сағат 10.00          
  Калачи ауылы,бастауыш мектебі,сағат 12.00          
10 Двуречный ауылдық округі   Приишимка ауылы,ЖШС кеңсе ғимараты «Приишимье»сағат 10.00          
Күндер бойынша барлығы   14 2        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 16
Жақсы ауданы
1 Беловод ауылдық округі   Перекатное а,орта мектебі,сағат 11.00 Қайракты,Шағын орталық мәдениеті,сағат 11.00        
2 Жанақима ауылдық округі   Алғабас а,Орта мектебі,сағат 11.00 Қима а,К. Өскенбаев ат, орта мектебінің клубысағат 11.00        
3 Запорожье ауылдық округі   Лозовое а,Ауылдық клуб,сағат 11.00          
4 Ешім ауылдық округі   Монастырка а,Тұрғын үй,сағат 11.00 Казахское а,тұрғын үй,сағат 11.00        
5 Калинин ауылдық округі   Қалмақкөл а,Тұрғын үй,11.00 час. Моховое а,негізгі мектебі,сағат 11.00        
6 Қызылсай ауылдық округі   Баяғыз а,байланыс бөлімі,сағат 11.00          
7 Тарас ауылдық округі   Казахское а,«Табельная» кеңсе бекеті,сағат 11.00          
Күндер бойынша барлығы   7 4        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 11
Жарқайың ауданы
1 Державин қаласы   Державин қ.,Н.Островский атындағы ОМ,сағат. 11.00 Державин қ.,«Державинская агропромтехника» ЖСШсағат. 11.00        
2 Отрадный ауылдық округі   Кенский с., негізгі білім беру мектебі,сағат. 11.00          
3 Уәлихан ауылдық округі   Достық с., «Ақ бидай»кеңсесінің ғимараты,сағат. 11.00          
4 Жанадала ауылдық округі   Зерноградское с., негізгі білімберу мектебі,сағат. 11.00          
  Жаңадала с., тұрғын үй,сағат.14.00          
5 Костычево ауылдық округі   Донское с., «Донское - Агро» ЖШС кеңсесінің ғимараты,сағат. 11.00          
6 Нахым ауылдық округі   Баранкөл с., кітапхана ғимараты,сағат. 11.00          
Күндер бойынша барлығы   7 1        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 8\
Зеренді ауданы
1 Ақкөл ауылдық округі   Қазақстан а.,негізгі мектепсағат. 11.00 Молодежное а.,орта мектеп,сағат. 11.00        
  Ивановка а.,бастауыш мектепсағат. 14.00 Туполевка а.,сағат. 14.00        
2 Алексеевка кенті   Жаманащы ст., станция кеңсесісағат. 11.00          
  Чаглинка ст.,негізгі мектепсағат.14.00          
3 Байтерек ауылдық округі   Үлгілі а.,сағат. 11.00 Өндіріс а.,сағат. 11.00        
  Ермаковка а., ауылдық клубсағат. 14.00 Красный Кордон а.,негізгі мектепсағат. 14.00        
4 Бұлақ ауылдық округі   Жылымды а.,негізгі мектепсағат. 11.00 Жаңаауыл а., бастауыш мектепсағат. 11.00        
  Қарағай ст.,бастауыш мектепсағат.14.00 Қарлыкөл а.негізгі мектепсағат.14.00        
5 Викторовка ауылдық округі   Бөгенбай би а., бастауыш мектепсағат. 11.00          
  Красиловка а., бастауыш мектепсағат. 14.00          
6 Исаковка ауылдық округі   Ұялы а.,сағат. 11.00          
  Қостомар а.,негізгі мектепсағат. 14.00          
7 Зеренді ауылдық округі   Айдарлы а.,негізгі мектепсағат. 11.00          
  Көктерек а.,негізгі мектепсағат. 14.00          
8 Ортақ ауылдық округі   Қызылтаң а., ауылдық клубТрофимовка ст.біргесағат. 11.00          
9 С.Сейфуллин атындағы ауылдық округі   Жаңатілек а.,сағат. 11.00 С.Сейфуллин а.,ауылдық клубсағат. 11.00        
  Қараөзек а., бастауыш мектепсағат. 14.00          
10 Садовый ауылдық округі   Елікті а.,орта мектепсағат. 11.00          
  Заречное а.,негізгі мектепсағат. 14.00          
11 Сарыөзек ауылдық округі   Уголки а.,негізгі мектепсағат. 11.00          
  Баратай а.негізгі мектепсағат. 14.00          
12 Симферополь ауылдық округі   Бұлақ а.,ауылдық клубсағ. 11.00          
  Жолдыбай а.,ауылдық клубсағат. 14.00          
13 Күсеп ауылдық округі   Азат а.,негізгі мектепсағат. 11.00 Озен а.,орта мектепсағат. 11.00        
  Теректі а.,сағат. 14.00 Жамбыл а.,сағат. 14.00        
14 Қонысбай ауылдық округі   Васильковка а.,негізгі мектепсағат. 11.00 Доңғылағаш а., ауылдық клубсағат. 11.00        
  Гранитный а.,негізгі мектепсағат. 14.00          
15 Қызылсая ауылдық округі   Қызылағаш а.,сағат. 11.00          
  Биіктесін а.,сағат. 14.00          
16 Қызылегіс ауылдық округі   Қызылағаш а.,сағат. 11.00          
  Биіктесін а.,сағат. 14.00          
17 Канай би атындағы ауылдық округі   Игілік а.,орта мектепсағат.11.00 Желтау а.,сағат. 11.00        
  Жамантұз а.,сағат. 14.00          
18 Приречен ауылдық округі   Павловка а.,бастауыш мектепсағат. 11.00          
19 М.Ғабдуллин ауылдық округі   Серафимовка а., ауылдық клубсағат. 11.00 Дороговка а.,ауылдық клубсағат. 11.00        
  Қойсалған а.,сағат. 14.00 Кіші Түкті а.,ауылдық клубсағат. 14.00        
20 Троицк ауылдық округі   Қошқарбай а.,негізгі мектепсағат. 11.00 Қарсақ а.,бастауыш мектепсағат. 11.00        
  Кеңөткел а.,ауылдық клубсағат. 14.00          
21 Чаглинка ауылдық округі   Ақадыр а.,ауылдық клубсағат. 11.00          
  Ескенежал а.,негізгі мектеп,Еңбек Бірлік а. біргесағат. 14.00 Ұялы а,бастауыш мектепсағат. 11.00        
Күндер бойынша барлығы   40 15        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 55
Қорғалжын ауданы
1 Амангелді ауылдық округі   Жұмай ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00          
2 Арықты ауылдық округі   Садырбай ауылы,бастауыш мектеп, сағат 11.00          
3 Қарашалғын ауылдық округі   Ұялы ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00 Қарғалы ауылы,медициналық пункт,сағат 11.00        
4 Кеңбидайық ауылдық округі   Екпінді ауылы,жеке меншік үй,сағат 11.00          
5 Майшұқыр ауылдық округі   Құмкөл ауылы,жеке меншік үй,сағат 11.00          
6 Қорғалжын ауылдық округі   Абай ауылы,жеке меншік үй,сағат 11.00          
7 Қызылсай ауылдық округі   Үшсарт ауылы,негізгі мектеп,сағат 11.00          
8 Сабынды ауылдық округі   Қараегін ауылы, Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп,сағат 11.00 Алғабас ауылы, бастауыш мектеп, сағат 11.00        
Күндер бойынша барлығы   8 2        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 10
Сандықтау ауданы
1 Балкашин ауылдық округі     Петровка а.Петров ауылдық клубысағат 11.00        
    Хуторок а.ауылдық клубсағат 15.00        
2 Барақпай ауылдық округі     Хлебное а.Медициналық пунктсағат 11.00        
    Чашке а.Шағын-орталықсағат 15.00        
3 Белгород ауылдық округі     Раздолье а.«Больше-Тюктинск орман шаруашылығы» ММ кеңсесісағат 11.00        
    Преображенка а.Преображенск бастауыш мектебісағат 15.00        
4 Бірлік ауылдық округі     Арбузинка а.Жеке үйАбуева С.А.сағат 11.00        
    Петриковка а.Петриков бастауыш мектебісағат 15.00        
5 Васильев ауылдық округі     Тучное а.«Колос Золотая Нива» ЖШС кеңсесісағат 11.00        
    Ұлан а.Ұлан негізгі мектебісағат 15.00        
6 Веселов ауылдық округі     Новоселовка а.Фельдшер-акушер пунктісағат 11.00        
    Жыланды а.Жыланды негізгі мектебісағат 15.00        
7 Жамбыл ауылдық округі     Қызыл-Қазақстан а.Ауылдық клубсағат 11.00.        
8 Каменск ауылдық округі     Богословка а.Шағын-орталықсағат 11.00.        
9 Лесной ауылдық округі     Речное а.«ПЗ Балкашинский» ЖШС кеңсесісағат 11.00 Бастримовка а.«Сандықтау» ЖШС кеңсесісағат 11.00      
    Михайловка а.Михайлов ауылдық клубысағат 15.00 Граниковка а.«ПЗ Балкашинский» ЖШС кеңсесісағат 15.00      
10 Максимовауылдық округі     Спасское а.ауылдық клубсағат 11.00 Владимировка а.Владимиров ауылдық клубы сағат 11.00      
    Новый городок а.Новогород ауылдық клубысағат 15.00        
11 Новоникольск ауылдық округі     Меньшиковка а.Меньшиков ауылдық клубы сағат 11.00 Құмдыкөл а.Құмдыкөл бастауыш мектебісағат 11.00      
    Смольное а.Маралды орман шаруашылығы ММ кеңсесісағат 15.00 Мысок а.Маралды орман шаруашылығы ММ кеңсесісағат 15.00      
12 Сандықтау ауылдық округі     Новоромановка а.Новороманов ауылдық клубысағат 11.00        
13 Широков ауылдық округі     Дорогинка а.Дорогинск ауылдық клубысағат 11.00        
Күндер бойынша барлығы     22 5      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 27
Целиноград ауданы
1 Рахымжан Қошқарбаевауылдық округі   Сарыкөл а.,№47 негізгі мектеп,сағат. 11.00 Преображенка а., бастауыш мектеп,сағат. 11.00        
2 Қояндыауылдық округі   Шұбар а.,№37 негізгі мектеп,сағат. 11.00 Аққайын а.,«Шапағат» арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы КММ,сағат. 15.00        
3 Қосшыауылдық округі     Тайтөбе а.,орта мектеп,сағат. 15.00        
4 Қабанбай батыр ауылдық округі   Қызылжар а.,орта мектеп,сағат. 11.00 Сарыадыр а.,ФАП ғимараты,сағат. 11.00        
  Нұра а.,ФАП ғимараты,сағат. 15.00          
5 Арайлыауылдық округі   Ынтымақ а.,№10 орта мектеп,сағат. 11.00 Қосшоқы ст.,№13 негізгі мектеп,сағат. 11.00        
  Төнкеріс а.,№12 орта мектеп,сағат. 15.00 Жайнақ ст.,«Қазақстан темір жолы» табелдік ғимараты,сағат. 15.00        
6 Қараөткелауылдық округі   Қаражар а.,орта мектеп,сағат. 11.00          
  Жанажол а.,ауылдық клуб,сағат. 15.00          
7 Приречноеауылдық округі     Опан а.,мәдениет үйі,сағат. 12.00        
8 Ақмолауылдық округі     Өтеміс,ФАП ғимараты,сағат. 12.00        
9 Талапкерауылдық округі   Қажымұқан а.,№4 негізгі мектеп,сағат. 10.00 Қызылсуат а.,№39 орта мектеп,сағат. 10.00        
  Ы. Алтынсарин а.орта мектеп,сағат. 12.00          
10 Нұресілауылдық округі     Жаңа жайнақ а.,ауылдық клуб,сағат. 11.00        
    Раздольное а.,№50 бастауыш мектеп,сағат. 15.00        
11 Софиевкаауылдық округі     Жабай а.,«Жабай» ЖШС кеңсесі,сағат.15.00        
12 Жаңаесілауылдық округі   Қараменді батыр а.,ауылдық клуб,сағат.11.00          
  Мортық а.,ауылдық клуб,сағат. 15.00          
13 Тастыауылдық округі     Ақмешіт а.,№15 орта мектеп,сағат.11.00        
    Тастақ ст.,№16 бастауыш мектеп,сағат.15.00        
14 Шалқарауылдық округі   с. Қаратомар,№30 негізгі мектеп,сағат.10.00          
  Отаутүскен а.,№31 бастауыш мектеп,сағат. 15.00          
15 Оразақауылдық округі   Бірлік а.,№28 негізгі мектеп,сағат. 15.00          
16 Родинаауылдық округі     Садовое а.,ауылдық клуб,сағат. 12.00        
    Зеленый Гай а., ауылдық клуб,сағат.15.00        
17 Жарлыкөлауылдық округі   Жарлыкөл а.,№25 орта мектеп,сағат. 15.00          
Күндер бойынша барлығы   16 16        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 32
Шортанды ауданы
1 Пригородныйауылдық округі   Камышенка а,негізгі мектеп,акт залы,сағат 11.00          
2 Андреевскауылдық округі     Октябрьское а.,негізгі мектеп,акт залы,сағат 11.00        
3 Петровскауылдық округі   Белое Озеро а.,селолық клубысағат 11.00   Қара-Адыр ст.,негізгі мектеп,сағат 11.00      
4 Новокубанск ауылдық округі   Алтайское а.,селолық клубы,сағат 11.00          
5 Раевскауылдық округі   Гуляй Поле а.,негізгі мектеп, акт залы,сағат 11.00 Егемен а.,медициналық пункт,сағат 11.00 Новографское а.,селолық кітапханасағат 11.00      
6 Новоселовск ауылдық округі   Қаратөбе а.,«Қаратөбе» ЖШС кеңсесісағат 11.00 Новопервомайское а.,негізгі мектеп, акт залысағат 11.00 Ошақ а.,селолық клубы,сағат 11.00      
7 Дамсаауылдық округі   Степное а.,орта мектеп, акт залысағат 11.00   Научный к.орта мектеп,сағат 11.00.      
8 Бектауауылдық округі   Қаражар а.,бастауыш мектептің ғимаратында,сағат 11.00 Мыктыкөл а.,бастауыш мектеп,акт залысағат 11.00 Конкрынка а.,бастауыш мектептің ғимаратында,сағат 11.00.      
9 Бозайғырауылдық округі   Күлшін а.орта мектеп,акт залысағат 11.00 Төңкеріс ст.негізігі мектеп,акт залысағат 11.00        
Күндер бойынша барлығы   8 5 5      
Өңірдегі апта бойынша барлығы 18
Шағын ауылдар мен күндер бойынша барлығы   183 154 46      
Облыс шағын ауылдары бойынша аптасына барлығы 383

Облыс әкімі
аппаратының басшысы                                                                                                                     А. Қапышев

Құрылған күні: 13.12.2019 17:52
Жаңартылған күні: 13.12.2019 17:52
Қаралым саны: 456
Қонақтарға арналған ақпарат

Қаз Рус