Ақмола облысы бойынша сайланған мәслихат депутаттары туралы АҚПАРАТ (сайлау – 2016 жылғы 20 наурыз)
№р/б Тегі,аты, әкесінің аты Туған күні,айы, жылы ұлты білімі,мамандығы Жұмыс орны, лауазымы, телефоны
1 2 3 4 5 6
Ақмола облыстық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
1. Аяғанов Серік Әкпенұлы 520410300275 10.04.1952 қазақ жоғары, дәрігер-хирург, экономист Ақмола облыстық ауруханасы, бас дәрігер
№ 2 сайлау округі
2. Жақсылықов Әсен Дулатұлы 800703350203 03.07.1980 қазақ жоғары,заңгер «Гормолзавод» ЖШС, директор жұм.(871627)77-10-88
№ 3 сайлау округі
3. Мащинская Елена Ивановна 620220400646 20.02.1962 чуваш жоғары, экономист-менеджер «Той Дастархан» ЖШС, директор,ұялы. 87015338530
№ 4 сайлау округі
4. Осиненко Геннадий Вениаминович 551219350330 19.12.1955 орыс жоғары, инженер-құрылысшы «Зеленстрой» ЖШС,директор жұм.(871622)62-8-29
№ 5 сайлау округі
5. Бекмағамбетов Ғалым Мәдешұлы 551105301154 05.11.1955 қазақ жоғары орыс тілі мен әдебиетінің оқытушысы «Нұр Отан» пратиясы Ақмола облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары жұм.(87162)250000
№ 6 сайлау округі
6. Камелиденов Жанболат Шағбанұлы 621210350258 10.12.1962 қазақ жоғары, экономист «Энтерпрайз» ЖШС,директор,жұм. (871645)6-27-90
№ 7 сайлау округі
7. Томилов Анатолий Иванович 490726350192 26.07.1949 орыс жоғары,техник-монтаждаушы,машина жасаушы «ЕПК Степногорск» АҚ, бас директор,жұм. (871645)72001 ұялы. 87017882321
№ 8 сайлау округі
8. Наурызбаева Бағлан Назымбекқызы 760107450257 07.01.1976 қазақ жоғары,дәрігер-педиатр Степногорск орталық қалалық ауруханасы,бас дәрігердің медицина жөніндегі орынбасары
№ 9 сайлау округі
9. Симчук Валерий Николаевич 560110350882 10.01.1956 орыс жоғары, қоғамтанушы-политолог оқытушы Жеке кәсіпкер, жұм.(871638)20243,ұялы 87015180725
№ 10 сайлау округі
10. Құрымбаев Өміржан Сәрсенбекұлы 830726350155 26.07.1983 қазақ жоғары, инженер- механик, заңгер «Неврологилық сырқаттары бар мүгедектерге арналған медициналық әлеуметтік мекеме» КММ директоры,жұм.(871631)27-5-68
№ 11 сайлау округі
11. Жукова Ирина Николаевна 681026400050 26.10.1968 орыс жоғары, бухгалтерлік есеп және аудит, заңгер Жеке кәсіпкер,ұялы 8701-366-39-12
№ 12 сайлау округі
12. Гусев Александр Яковлевич 581213350195 13.12.1958 орыс жоғары, экономист «Агрофирма Поиск» ЖШС, бас директор, жұм. (871644) 25-1-60
№ 13 сайлау округі
13. Кистин Сергей Александрович 780622301299 22.06.1978 орыс жоғары, инженер-механик «КАМАЗ-Инжиниринг» АҚ,бас директоржұм. (87162) 511511
№ 14 сайлау округі
14. Өразақов Темірболат Рахметұлы 521205300898 05.12.1952 қазақ жоғары,инженер механик «Ерейментау 2005» ЖШС, директор жұм.(871633)22-7-07
№ 15 сайлау округі
15. Пельцер Валерий Александрович 640218300860 18.02.1964 неміс жоғары, агроном «Фермер 2002» ЖШС, директор,ұялы 87054232145
№ 16 сайлау округі
16. Божко Максим Владимирович 810709300063 09.07.1981 орыс жоғары, әлеуметтік саладағы экономика, экономика магистрі «Акмола-Феникс» АҚ, бас директор,ұялы 87022223333
№ 17 сайлау округі
17. Ашебеков Сағадат Қайыржанұлы 510101310002 01.01.1951 қазақ жоғары, экономист «Целиноградское» кредиттік серіктестігінің төрағасы,жұм.(871726)78444
№ 18 сайлау округі
18. Муратов Ринат Рауфович 651110350041 10.11.1965 татар жоғары,инженер-құрылысшы «Атбасарский газ» ЖШС, директор жұм.(871643)2-75-22 ұялы 87026192918
№ 19 сайлау округі
19. Тайшытаев Аждар Тайшытайұлы 531025300702 25.10.1953 қазақ жоғары,жол қатынастарының инженер-механигі «Аждар и К» ЖШС, директор жұм.(871643)62220ұялы 87015120058
№ 20 сайлау округі
20. Камышанский Виталий Петрович 541103300430 03.11.1954 орыс жоғары,инженер-механик «Жаркаин» ЖШСдиректор
№ 21 сайлау округі
21. Болатов Тұрлыбек Алтайбекұлы 670829300709 29.08.1967 қазақ жоғары, инженер-механик «Сарытомар» ШҚ, басшы,жұм.(871646)21131
№ 22 сайлау округі
22. Баймағамбетов Әлібек Бекболатұлы 591006300175 06.10.1959 қазақ жоғары,мұғалім, заңгер «Мемлекеттік қызметшілердің БЖАО» ШЖҚ МКК, директоржұм.(871622)58-2-02
№ 23 сайлау округі
23. Ақылбеков Берік Секербайұлы 631202300216 02.12.1963 қазақ жоғары, ғалым агроном, экономист «Кокшетау Энерго» ЖШС, бас директорр.т. 8(7162)42-29-36
№ 24 сайлау округі
24. РахымбаевСерік Жұмаділұлы670828350024 28.08.1967 қазақ жоғары, мал дәрігері "AgroEхport LTD" ЖШС, директор,жұм.(87172)540799ұялы 87019298939
№ 25 сайлау округі
25. Белобров Николай Федорович 620115300391 15.01.1962 орыс жоғары,ғалым агроном «Полтавка» ЖШС, директоржұм.(871643)96321ұялы 87024025760
№ 26 сайлау округі
26. Ерденова Әнел Сапарғалиқызы 761207400725 07.12.1976 қазақ жоғары, бейнелеу өнерінің мұғалімі "Нұр Отан" партиясы Есіл аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары
№ 27 сайлау округі
27. Габдуллин Уәлихан Мұташұлы 720319350358 19.03.1972 қазақ жоғары,заңгер, мемлекеттік жергілікті басқару, экономика ғылымдарының магистрі Ақмола облысы кәсіпкерлер палатасы, директор,жұм.(871627)22548,ұялы 8 777 8855577
№ 28 сайлау округі
28. Баймышев Ғалымбек Қазкенұлы 610403350371 03.04.1961 қазақ жоғары, орман шаруашылығы инженері Сандықтау оқу-өндірістік шаруашылығы, директор,жұм.(871640)70124
№ 29 сайлау округі
29. Ысқақов Нартай Жұматайұлы 611201300354 01.12.1961 қазақ жоғары,заңгер «Агрофирма «Қараөзек» ЖШС, директор,жұм.(87162)25-71-68ұялы 87015115718
№ 30 сайлау округі
30. Сұлтанов Қайрат Абайдоллаұлы 700606350295 06.06.1970 қазақ жоғары, экономист «Сұңқар» сауықтыру кешені, басқарушы,жұм. (871632)22436
№ 31 сайлау округі
31. Жалмағамбетов Талғат Тұрсынбайұлы 660604300367 04.06.1966 қазақ жоғары, инженер «Көкшетау Энерго Центр» ЖШС «Восток Энерго» филиалы, директор,ұялы 87015336833
№ 32 сайлау округі
32. НұрмолдинДулатНұрахметұлы670612300253 12.06.1967 қазақ жоғары, инженер, заңгер, экономист Ақмола облыстық мәслихаты,мәслихат хатшысы
№ 33 сайлау округі
33. Безвербный Павел Николаевич 710223300080 23.02.1971 орыс жоғары, азаматтық авиация инженері "Орленок и К" ЖШС,директор,ұялы 87017227619
Көкшетау қалалық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
34. Гайса Бауыржан Сейітқалиұлы 720810300172 10.08.1972 қазақ жоғары, инженер-механик, есеп жүргізу және аудит бакалавры «НұрОтан» партиясы Ақмола облыстық филиалы,төрағаның орынбасары,жұм. (87162) 402232
сайлау округі № 2
35. Шиманский Владимир Юрьевич 650820350237 20.08.1965 орыс жоғары, инженер-құрылысшы «Меридиан-2007» ЖШС, директоржұм. (87162) 404513
сайлау округі № 3
36. Бегалин Боранбай Қарпқалиұлы 531006350309 06.10.1953 қазақ жоғары, филолог мұғалім Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысыжұм.(87162)257880
№ 4 сайлау округі
37. Копишев Ғалимжан Сүйіндікұлы 800924300724 24.09.1980 қазақ жоғары, инженер-механик «САудАPlasT» ЖШС, директоржұм. (87162)25-47-65
№ 5 сайлау округі
38. Арыстанқызы Роза 680804401045 04.08.1968 қазақ жоғары, инженер-экономист "РФ "Северный" НК КТЖ" АҚ, аға билет кассирі,жұм. (87162) 29-21-34
№ 6 сайлау округі
39. Ысқақов Тимур Маратұлы 871215350424 15.12.1987 қазақ жоғары,қаржыгер, информатика бакалавры Жастар саясаты мәселелері басқармасының «Ақмола облысының жастар ресурстық орталығы» КММ,басшыжұм.(87162)72-26-04
№ 7 сайлау округі
40. Исимбаев Еркін Тұрашұлы 640515301922 15.05.1964 қазақ жоғары, тарих және қоғамдық пәндер оқытушысы Филиал АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ «Ақмола облысы педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру институты» филиалы, директор,жұм. (87162) 25-6942
№ 8 сайлау округі
41. Тукеев Мұрат Мұқашұлы 581018301206 18.10.1958 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы, экономист, оқытушы «Окжетпес» балалар мен жасөспірімдер футбол мектебі» ШЖҚ МКК, директоржұм. (87162)32-10-31
№ 9 сайлау округі
42. Әбішев Жанат Қалкаманұлы 740223301699 23.02.1974 қазақ жоғары, инженер-электрик,юрист «Қалалық электр желілері» ЖШС, директор,жұм. (87162) 265888
№ 10 сайлау округі
43. Нұрымова Зәуреш Олжабайқызы 651124400970 24.11.1965 қазақ жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі «НұрОтан» партиясы Көкшетау қалалық филиалы, төрағаның орынбасары,жұм. (87162)402269
№ 11 сайлау округі
44. Қалышев Рүстем Серікұлы 740811350099 11.08.1974 қазақ жоғары, инженер-механик Жолаушылар тасымалы қауымдастығы,төрағасы
№ 12 сайлау округі
45. Әміржанов Жұмабай Кабенұлы 600318350457 18.03.1960 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы "АП-Импэкс" ЖШС, директоржұм. (87162)25-27-93
№ 13 сайлау округі
46. Аузаров Арғын Әнуарбекұлы 580902300914 02.09.1958 қазақ жоғары,инженер-құрылысшы "Темир жол Су" ЖШС, директоржұм. (87162)292858
№ 14 сайлау округі
47. Елубаев Мәди Сағынтайұлы 820209350559 09.02.1982 қазақ Заңтану ғылымдарының докторы Абай Мырзахметов ат. Көкшетау университеті
№ 15 сайлау округі
48. Шаримова Әсия Өміртасқызы 590312400797 12.03.1959 қазақ жоғары, экономист-бухгалтер "Көкшетау автобус паркі" ЖШС, бас директорыжұм. (87162)326159
№ 16 сайлау округі
49. Зиборов Сергей Викторович 650524350288 24.05.1965 орыс высшеe,дәрігер-емдеуші «Көкшетау қалалық ауруханасы» ШЖҚ МКК, кардиология бөлімшесінің меңгерушісі
Степногорск қалалық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
50. Каршегенов Алтынбек Төлеуғалиұлы 771010301956 10.10.1977 қазақ жоғары, экономист «Степногорск энергокомплекс» ЖШС,бас директорсот: 87017122412
№ 2 сайлау округі
51. Көпеева Ғалия Банцатовна 590127400830 27.01.1959 қазақ жоғары,музыка мұғалімі «Степногорск қалалық мәслихатының аппараты» ММ, қалалық мәслихаттың хатшысы,
№ 3 сайлау округі
52. Козейчук Владимир Алексеевич 540115350172 14.01.1954 украин жоғары, инженер-құрылысшы, құрылысшы «МСУ 104» ЖШС, директор,жұм. (871645) 7-17-94
№ 4 сайлау округі
53. Дүйсенов Асқар Хайролаұлы 630621300919 21.06.1963 қазақ жоғары,емдеу ісі дәрігері «Степногорск қалалық емханасы» ШЖҚ МКК, бас дәрігерұялы 87011736878
№ 5 сайлау округі
54. Шакенов Қажымұрат Ирденұлы 680922350514 22.09.1968 қазақ жоғары,тарих мұғалімі «Нұр Отан» партиясы Степногорск қалалық филиалы, төрағаның орынбасары
№ 6 сайлау округі
55. Подолько Надежда Борисовна 650810450249 10.08.1965 орыс жоғары,бастауыш сынып мұғалімі «№ 5 «Колосок» балабақшасы» МКҚК,меңгерушіұялы 87051123604
№ 7 сайлау округі
56. 12 Балпанов Дархан Серікұлы 770417350032 17.04.1977 қазақ жоғары,химик-оқытушы,заңгер-құқықтанушы «ҚР Ұлттық биотехнология орталығы» РМК филиалы, директор
№ 8 сайлау округі
57. Лощинская Наталья Васильевна 560225401053 25.02.1956 орыс жоғары,инженер химик- технолог, экономист «Биокорм» ЖШС,директор
№ 9 сайлау округі
58. Жакпаров Олжас Аманжолұлы 870727350722 27.07.1987 қазақ жоғары,құқықтанушы «Қазақалтын» ТМК АҚ материалдық техникалық жабдықтау басқармасының бас маманы
№ 10 сайлау округі
59. Морозова Наталья Алексеевна 610624450355 24.06.1961 орыс жоғары, инженер-құрылысшы,менеджер «Каскад 2» ӨК,директорұялы 87012511300
№ 11 сайлау округі
60. Гетманов Алексей Сергеевич 740310350471 10.03.1974 орыс жоғары, инженер-жылуэнергетигі «Степногорск-водоканал» ШЖҚ МКК, директорұялы 87774710161
№ 12 сайлау округі
61. 16 Алпысбаев Сайкен Темірбайұлы 580108300889 08.01.1958 қазақ жоғары, таукен инженері, мемелекеттік және жергілікті басқару бакалавры ЖК "Алпысбаев", басшыұялы 87011985842
№ 13 сайлау округі
62. Жаманбаев Дулат Ибрагимұлы 610511300868 11.05.1961 қазақ жоғары, бухгалтер, «Экспресс» ЖШС, директордом. 8 (71640) 5-07-77
Ақкөл аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
63. Моор Александр Адольфович 660323300151 23.03.1966 неміс жоғары, дене шынықтыру мұғалімі "Гарант Логистик" ЖШС, директор,жұм.(871638)2-03-64,ұялы 87013998427
№ 2 сайлау округі
64. Бердімұратова Шырақ Қайрошқызы 710101450327 01.01.1971 қазақ жоғары,дәрігер-терапевт Орталық аудандық аурухана,жасөспірімдер дәрігері,ұялы 87019210811
№ 3 сайлау округі
65. Пигнастеев Николай Васильевич 630824350255 24.08.1963 орыс жоғары, экономист- қаржыгер "Бассейн "Акколь-2014" МКҚК, директор,жұм.(871638)2-65-70ұялы 87014212268
№ 4 сайлау округі
66. Абдин Жаңбырбай Молдасейітұлы 650426350314 26.04.1965 қазақ жоғары, заңгер "КазАвтоЖол" ҰК» АҚ, ДЭУ-87 директор, жұм.(871638)2-18-87, ұялы 87773106065
№ 5 сайлау округі
67. Тимошин Алексей Иванович 560331350190 31.03.1956 орыс жоғары, инженер-механик "КРМЗ" ЖШС, басқарма төрағасы,жұм.(871638)2-12-57,ұялы 87017786563
№ 6 сайлау округі
68. Калашникова Надежда Григорьевна 551007400030 07.10.1955 белорус жоғары, тауар танушы ЖК "Калашникова Н.Г.",жұм.(871638)2-04-03,ұялы : 87051062448
№ 7 сайлау округі
69. Мананбаева Айжан Кенжебайқызы 471022450061 22.10.1947 қазақ жоғары, мұғалім Аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы,жұм. (871638)2-05-63, 87013039350
№ 8 сайлау округі
70. Нұрсадықов Қуаныш Дәулетканұлы 560710300104 10.07.1956 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Акколь Акпарат" ЖШС,бас редактор, жұм.(871638)2-15-04
№ 9 сайлау округі
71. Хамхоева Лиза Суламбековна 720808402668 08.08.1972 ингуш жоғары, менеджер "Сауда" ЖШС,бас директор,жұм. 8(7172)34-72-33,ұялы 87013470940
№ 10 сайлау округі
72. Салыбекова Жұлдызай Таубайқызы610807400090 07.08.1961 қазақ жоғары, заңгер Аудандық мәслихат, хатшы,жұм.(871638)2-04-79
№ 11 сайлау округі
73. Құсайынова Мадина Қайыртайқызы 900926450372 26.09.1990 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор,жұм. (871638)2-22-11,ұялы 87022713470
№ 12 сайлау округі
74. Бертілеуов Өтебек Тұрсынұлы 640321301214 21.03.1964 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы "Ильяс" ШҚ, басшы,жұм.(871638)2-64-65,ұялы 87013893993
№ 13 сайлау округі
75. Өмірбаев Бауыржан Досанұлы 630201350812 01.02.1963 қазақ жоғары, инженер-механик "Нұр Отан" партиясы Ақкөл филиалы, төрағаның бірінші орынбасары, жұм.(871638)2-01-38
Аршалы аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
76. Слободянюк Ирина Александровна 731213400099 13.12.1973 украин жоғары, биология мұғалімі, дене шынықтыру және спорт бакалавры Аршалы №2 ОМ, директор,жұм. (871644) 21-5-79
№ 2 сайлау округі
77. Оспанов Берік Кимадиұлы 600529300150 29.05.1960 қазақ орташа арнайы, пайдаланушы техник «Арай» ШҚ, басшы жұм. (871644) 22-6-39
№ 3 сайлау округі
78. Козлова Анна Викторовна 870111450948 11.01.1987 орыс жоғары, менеджмент Жеке кәсіпкер ұялы 8-701-824-74-51
№ 4 сайлау округі
79. Тналина Тазагүл Теміргалиқызы 630215450111 15.02.1963 қазақ жоғары, режиссер Аудандық мәдениет үйі, директор жұм.(871644)22-9-86,ұялы 8701128639
№ 5 сайлау округі
80. Байғожин Азамат Ахантайұлы 7502 17350100 17.02.1975 қазақ жоғары, дене шынықтыру және спорт мұғалімі «Комсервис Ж.Ж.» ЖШС, директор жұм.(871644) 23-2-70
№ 6 сайлау округі
81. Лебедев Александр Александрович 570510350323 10.05.1957 орыс орташа-арнайы, дәнекерлеуші «Лебедев А.А.» ШҚ,басшы жұм. (871659)23-5-50
№ 7 сайлау округі
82. Шедербеков Қайрат Айтмағамбетұлы 730420300629 20.04.1973 қазақ жоғары, зооинженер «Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» ММ басшысы жұм. 8(71644)21805
№ 8 сайлау округі
83. Өстенбеков Келжан Сапарұлы 790101301072 01.01.1979 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің бакалавры Ижев ОМ, қазақ тілінің мұғалімі жұм. (871644) 24-2-97
№ 9 сайлау округі
84. Сүлейменов Асхат Мұратұлы 880226350806 26.02.1988 қазақ жоғары, туризм «Корпорация «Байтерек» ЖШС,бас директоры жұм. (87172) 99-94-02
№ 10 сайлау округі
85. Алиев Эльман Эльдарович 580824301017 24.08.1958 қазақ жоғары, қалалардың өнеркәсіп кәсіпорындары мен ауыл шаруашылығын электрмен жабдықтау «Михайловское» ЖШС, директор,жұм. (871644) 26-5-70
№ 11 сайлау округі
86. Қазбеков Ербол Ерсайынұлы 760809300114 09.08.1976 қазақ жоғары, инженер-экономист, менеджмент магистры «Ормис Қазақстан» ЖШС, директор,жұм. (87172) 49-73-60
№ 12 сайлау округі
87. Мошке Аршагүл 751226450525 26.12.1975 қазақ жоғары, психология және педагогика бакалавры Нововладимиров ОМ, директордың орынбасары,жұм. (871644) 25746
Астрахан аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
88. Дүйсекеева Жанна Ермекқызы 700329400071 29.03.1970 қазақ жоғары,қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Первомайский детский сад" МКҚК,меңгеруші,жұм. 8(71641)29616
№ 2 сайлау округі
89. Ищанов Ерлан Мұратұлы 840707350232 07.07.1984 қазақ жоғары,заңгер, тарих мұғалімі Петровка ОМ,директор,жұм. (871641)25370
№ 3 сайлау округі
90. Сағадатов Дүйсен Казизұлы 621023300730 23.10.1962 қазақ орта ЖК «Сағадатов Д.К.», басшы,жұм. 8(71641)26129
№ 4 сайлау округі
91. Ізбасаров Бұғыбай Казизұлы 550221350349 21.02.1955 қазақ жоғары,агроном «Избасаров и К» ЖШС,директор,жұм. 8(71641)27140
№ 5 сайлау округі
92. Мұқанов Руслан Жақсылықұлы 690904350336 04.09.1969 қазақ жоғары, мал дәрігері «Ветсервис+» ШЖҚ МКК, директор,жұм.(871641)23604
№ 6 сайлау округі
93. Асқаров Алмас Асқарұлы 890630351866 30.06.1989 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор,жұм.(871641)23922
№ 7 сайлау округі
94. Путинцева Валентина Сергеевна 880219450273 19.02.1988 орыс жоғары,педагог-психолог №6 агротехникалық колледж, директордың орынбасары,жұм.(871641)22491
№ 8 сайлау округі
95. Мальков Анатолий Викторович 630512300242 12.05.1963 орыс жоғары «Тасумар+» ЖШС, бас директор, ұялы 87777888817
№ 9 сайлау округі
96. Мұқанова Гулбағдат Қайратұлы 690213450250 13.01.1969 қазақ жоғары,дәрігер-терапевт Жалтыр дәрігерлік амбулаториясы, дәрігер-терапевт,жұм.8(71641)21911
№ 10 сайлау округі
97. Шеин Игорь Васильевич 581222300492 22.12.1958 орыс жоғары, халық аспаптары Жалтыр мәдениет үйі, директор, 8(71641)21666
№ 11 сайлау округі
98. Шәріпов Болат Қайыркенұлы 650127300828 27.01.1965 қазақ орташа-арнайы, шебер құрылысшы "СХТ Кызылжар" ЖШС, МТМ меңгерушісі,жұм. 8(71641)28486
№ 12 сайлау округі
99. Қожахмет Мирам Қосманұлы 630501350010 01.05.1963 қазақ жоғары,дене шынықтыру мұғалімі, заңгер, экономика және бизнес магистрі «Астрахан ауданы әкімінің аппараты» ММ, аудан әкімінің орынбасары, жұм. 8(71641)22235
Атбасар аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
100. Сәдуақасов Мұрат Нұрбекұлы 750331300759 31.03.1975 қазақ жоғары,ғалым-агроном «Шуйское-XXI» ЖШС атқарушы директор жұм.(871643) 99-3-21,ұялы 8-777-869-39-97
№ 2 сайлау округі
101. Елисеев Алексей Константинович 770501301566 01.05.1977 белорус жоғары,музыка мұғалімі Покровская ОМ,директор жұм.(871643)98-3-32
№ 3 сайлау округі
102. Токарев Михаил Александрович 800619301299 19.06.1980 орыс жоғары,ғимараттар мен имараттар құрылысшысы «Юна» ЖШС ЖҚС,жанармай құю станциясының бастығы,
№ 4 сайлау округі
103. Кенжебаев Жаслан Төлегенұлы 790406301692 06.04.1979 қазақ жоғары, менеджер-экономист ЖК «Кенжибаев», директор жұм.(871643)2-48-96
№ 5 сайлау округі
104. Евлоев Бекхан Тарханович 510830300178 30.08.1951 ингуш жоғары, бухгалтер-экономист ЖК «Евлоев»,директорұялы 8-701-742-78-89
№ 6 сайлау округі
105. Аксейітова Сәуле Көпбайқызы 650625401661 25.06.1965 қазақ жоғары,дәрігер-педиатр «Мирас» ШҚ,главаұялы 8-701-327-56-82
№ 7 сайлау округі
106. Исмағұлов Бауыржан Қалиасқарұлы 730215350087 15.02.1973 қазақ жоғары,көліктегі техникалық құқықтық мәселелер сарапшы-инженері «Аждар и К» ЖШС,бас инженер жұм.(871643)6-22-20
№ 8 сайлау округі
107. Асқаров Марат Сабырұлы 810526300920 26.05.1981 қазақ жоғары,инженер-механик Атбасар электровозожөндеу зауыты «Камкор Локомотив» ЖШС, директордың өндіріс жөніндегі орынбасарыжұм.(871643)6-36-06
№ 9 сайлау округі
108. Молодикова Светлана Яковлевна 680926401920 26.09.1968 украин жоғары,жалпы практика дәрігері Көпсалалы ауданаралық аурухана, емхана меңгерушісі
№ 10 сайлау округі
109. ДүйсембаевМұратМешінбайұлы740307301010 07.03.1974 қазақ жоғары,инженер-технолог «Арна-Бизнес» ЖШС, директоржұм.(871643)5-54-65,ұялы 8-701-7344076
№ 11 сайлау округі
110. Ахметов Абай Бағарұлы 580224301362 24.02.1958 қазақ жоғары,инженер-механик Атбасар ауданының мемлекеттік архиві, директоржұм.(871643)5-11-22
№ 12 сайлау округі
111. Борумбаев Багдат Айтжанұлы 531106300702 06.11.1953 қазақ жоғары, экономист Аудандық мәслихат, хатшы жұм.(871643)2-45-00
№ 13 сайлау округі
112. Комбатуров Абылай Төлегенұлы 620101300355 01.01.1962 қазақ жоғары,инженер-құрылысшы «Сочинское» ЖШС, директордың орынбасары жұм.(871643)92-1-21,
№ 14 сайлау округі
113. Безверхова Наталья Андреевна 631003450072 03.10.1963 орыс жоғары,педагог-психолог Новосамарка ОМ, директор жұм.(871643)97-4-05
Бұланды аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
114. Ташимова Қарлығаш Қайырбайқызы 710312450097 12.03.1971 қазақ жоғары, физика және математика мұғалімі Школа –гимназия, директор жұм. (871646) 2-18-56
№ 2 сайлау округі
115. Жақыпов Жамбыл Шайкенұлы 600129300999 29.01.1960 қазақ жоғары, зоотехник «Самал» ЖШС, директор жұм.(871646) 2-21-65
№ 3 сайлау округі
116. Құсаинов Шахман Байдүйсенұлы 590313350019 13.03.1959 қазақ жоғары, мал дәрігері Аудандық мәслихат, хатшы жұм (871646) 2-13-05
№ 4 сайлау округі
117. Мельман Андрей Яковлевич 670111350385 11.01.1967 неміс орта Жеке кәсіпкер,ұялы 87014033386
№ 5 сайлау округі
118. Қажақанов Бектас Темірғалиұлы 641109350014 09.11.1964 қазақ жоғары, заңгер «НұрОтан» партиясы төрағасының бірінші орынбасары,жұм.(871646)2-38-47
№ 6 сайлау округі
119. Сәдуақасов Тайбасар Төлегенұлы 570301300063 01.03.1957 қазақ жоғары, дәрігер-хирург Орталық аудандық аурухана, врач-хирург,жұм. (871646) 2-19-73
№ 7 сайлау округі
120. Жанәділов Қазақстан Халелұлы 651022350043 22.10.1965 қазақ жоғары, ғалым- агроном «Никольское» ЖШС, директор жұм.(871646) 33669
№ 8 сайлау округі
121. Есентуров Айбат Абайұлы 591003350412 03.10.1959 қазақ жоғары, заңгер «Даниловское» ЖШС, директор жұм.(871646) 34-4-34
№ 9 сайлау округі
122. Нагайко Ольга Владимировна 640101400513 01.01.1964 орыс жоғары, дәрігер Журавлев ауылдық дәрігерлік амбулаториячсы, аға әрігер,жұм. (871646)37-3-24
№ 10 сайлау округі
123. АнтошкинаЕленаАнатольевна681229400532 29.12.1968 орыс жоғары, тарих мұғалімі Новобратская ОМ, директордың орынбасары,жұм. (871646)36-7-80
№ 11 сайлау округі
124. Сихимбаев Тілеуғабыл Құсайынұлы 611127302354 27.11.1961 қазақ жоғары, орман ісі «Отрадненское орман шаруашылығы» ММ, директор,жұм (871646) 31-6-00
№ 12 сайлау округі
125. Рамазанов Қайрат Николаевич 650625350079 25.06.1965 қазақ орташа-арнайы, өндірістік оқыту шебері «Рамазанов» ШҚ,басшы,ұялы 87779525081
№ 13 сайлау округі
126. Желтов Геннадий Анатольевич 591009301030 09.10.1959 орыс орташа-арнайы, техник-механик «Ергольское» ЖШС, директор ұялы 870529314 43
Бурабай аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
127. Хамзин Сансызбай Ботыбайұлы 641030300346 30.10.1964 қазақ жоғары, ғалым-агроном «Есіл-Агро» ЖШС, директор
№ 2 сайлау округі
128. Шаяхметов Қуанышбек Кабденұлы 661114350233 14.11.1966 қазақ жоғары, бейнелеу өнері және сызу мұғалімі Щучинск қ. №6 ОМ, директор
№ 3 сайлау округі
129. Рахымжанов Мейрамбек Құдайбергенұлы 920509351093 09.05.1992 қазақ жоғары,қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі Зеленобор мектеп-гимназия, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі
№ 4 сайлау округі
130. Устинович Владимир
Александрович 701001300748
01.10.1970 белорус орташа-арнайы,техник-құрылысшы «Агрофирма Бурабай 2007» ЖШС «Златополье» АШК, директор
№ 5 сайлау округі
131. Жұмабеков Константин Айтбайұлы 581227350032 27.12.1958 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы «КТЖ» ҰК» АҚС. Сейфуллин ат. шипажай профилакторий, директор
№ 6 сайлау округі
132. Бектұров Жұмабай Тасқожаұлы 660812301336 12.08.1966 қазақ жоғары, инженер орман өсіруші «Ақмола облысы табиғи ресустра және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы Ұрымқай орман шаруашылығы коммуналдық мекемесі» КММ,директор
№ 7 сайлау округі
133. Базаева Нұрсұлу Талғатқызы 741116450377 16.11.1974 қазақ жоғары, қоғамдық тамақтандыру инженер-технологы Жеке кәсіпкер
№ 8 сайлау округі
134. Бейсенов Өтелбай Төлеуұлы 550902350380 02.09.1955 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі, қаржы және кредит Бурабай аудандық мәслихаты, мәслихат хатшысы
№ 9 сайлау округі
135. Ахметов Марат Нұрсайынұлы 731202301823 02.12.1973 қазақ жоғары, информатика мұғалімі "Щучинск қазандық-механикалық зауыты" ЖШС, директор жұм.(871636)4-77-04
№ 10 сайлау округі
136. Хамзина Гаухар Орынғалиұлы 570704400596 04.07.1957 қазақ жоғары, математика мұғалімі «Мерей» білім беру, тәрбиелей өндірістік кәсіпорны" ЖШС, директор
№ 11
137. Кайдаулов Рахат Құрмашұлы 790709302465 09.07.1979 қазақ жоғары, тасымалдау мен басқаруды ұйымдастыру «КТЖ» ҰК» АҚ ААқмола жол бөлімшесі, Курорт-Бурабай станциясының бастығы
№ 12 сайлау округі
138. Тюкачева Любовь Васильевна 630820400302 20.08.1963 белорус жоғары, бастауыш сынып мұғалімі Щучинск қ. №1 мектеп-гимназиясы, директор, жұм.(871636)4-38-09
№ 13 сайлау округі
139. Өміртаева Қайныш Калиқызы 580108401358 08.01.1958 қазақ жоғары, жалпы техникалық пәндер мұғалімі «Нұр Отан» партиясы Бурабай аудандық филиалы, төрағаның бірінші орынбасары
№ 14 сайлау округі
140. Байбуров Қанат Төлегенұлы 721104301066 04.11.1972 қазақ жоғары, инженер, заңгер "Бурабай аудандық мүгедектеор қоғамы" ҚБ, төрағасы
№ 15 сайлау округі
141.14 Махаев Рамазан Қалкенұлы 540527350102 27.05.1954 қазақ жоғары, инженер-механик "РауанБурабай" ЖШС, директор,жұм.(871636)6-45-55
Егіндікөл аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
142. Достенов Габдолмүтәліп Омарұлы 640122300224 22.01.1964 қазақ жоғары,зоотехник «Қарлығаш» ШҚ,басшы
№ 2 сайлау округі
143. Глашев Оралбай Байдуович 610715300123 15.07.1961 кабардин - балкар жоғары,зооинженер «Сарымсақты» ЖШС, директор,жұм.(871642)2-33-79
№ 3 сайлау округі
144. Шевцова Лариса Александровна 740922450405 22.09.1974 орыс жоғары,тарих және география «№ 12 агротехникалық колледж,» КММ директор,жұм.(871642)2-21-81
№ 4 сайлау округі
145. Салапата Наталья Дмитриевна 730319400469 19.03.1973 орыс жоғары,бакалавр қаржыгер «Бауманская ОМ» КММ, іс жүргізуші, кітапханашы жұм.(871642)2-43-34
№ 5 сайлау округі
146. Серікбаев Махсетбай Расбайұлы 700630350543 30.06.1970 қазақ орташа, кәсіби заңгер «Нұр Отан» партиясы Егіндікөл аудандық филиалы,төрағаның бірінші орынбасары жұм.(871642)2-19-10
№ 6 сайлау округі
147. Бектұров Мерхат Ыдрысұлы 840126350766 26.01.1984 қазақ жоғары,политолог Ақмола облысы кәсіпкерлер палатасы Егіндікөл аудандық филиалы,филиал директоры
№ 7 сайлау округі
148. Садыбеков Олжас Мұхамедияұлы 850514350582 14.05.1985 қазақ жоғары,режиссура Аудандық мәдениет үйі, көркемдік жетекші
№ 8 сайлау округі
149. Әбілов Бегіндік Қуандықұлы 580815350135 15.08.1958 қазақ жоғары,жергілікті мемлекеттік басқару ЖК «АБК»,ұялы 87013843423
№ 9 сайлау округі
150. Ахмедов Рустам Угиевич 800529300925 29.05.1980 азербайджан жоғары,заңгер «Жер-АНА» АШК» ЖШС, директор
№ 10 сайлау округі
151. Ошақбаев Қайыр Тілеуғабылұлы 700804300969 04.08.1970 қазақ жоғары, зооинженер «Қоржынкөл-А» ЖШС,директор,жұм.(871642)2-61-01
№ 11 сайлау округі
152. Бокишев Талгат Қабдоллаұлы 720706300925 06.07.1972 қазақ жоғары,дене тәрбиесі мұғалімі «Жаңақоныс негізгі мектебі» КММ, директор,жұм.(871642)3-11-43
Еңбекшілдер аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
153. Арғынбаев Азамат Шинабекұлы 740121350355 21.01.1974 қазақ жоғары,инженер Еңбекшілдер аудандық электр желілері, бастық жұм. (871639)2-10-79
№ 2 сайлау округі
154. Даулетханов Медет Кәрібайұлы 920309350127 09.03.1992 қазақ жоғары, экономист "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор жұм. (871639) 2-18-80
№ 3 сайлау округі
155. Хадиев Фарит Адыхамович 830510350468 10.05.1983 татар жоғары, заңгер "Фаворит ГОЛД" ЖШС, директор,ұялы 8-702-146-16-13
№ 4 сайлау округі
156. Тастанбеков Қайрат Адаханұлы 850702300687 02.07.1985 қазақ жоғары, емдеу ісі «Еңбекшілдер аудандық орталық ауруханасы» ШЖҚ МКК, бас дәрігер жұм. (871639) 2-21-33
№ 5 сайлау округі
157. Маркова Татьяна Николаевна 740903450312 03.09.1974 орыс орташа арнайы, медбике Заураловка медициналық пункті, меңгеруші жұм. (871639) 2-64-23
№ 6 сайлау округі
158. Ганеева Ольга Николаевна 640101405732 01.01.1964 орыс жоғары, география және биология мұғалімі Баймырза ОМ, директордың орынбасары, жұм. (871639) 2-66-09
№7 сайлау округі
159. Қасымов Архат Жұбандықұлы 790827301126 27.08.1979 қазақ жоғары, ақпараттық жүйелер технологияларының бакалавры Еңбекшілдер аудандық телекоммуникациялар торабы, өндіріс бастығы жұм. (871639)2-11-20
№8 сайлау округі
160. Қазыбаев Еркен Манарбекұлы 760410301054 10.04.1976 қазақ жоғары, инженер-механик "ЕрМан" ШҚ,басшысы ұялы 8-701-266-58-49
№9 сайлау округі
161. Шауенов Серік Жанатұлы 680809300305 09.08.1968 қазақ жоғары, ғалым агроном, заңгер «Аппарат акима Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты» ММ, әкімнің орынбасары жұм. (871639) 2-16-41
№10 сайлау округі
162. Құртабиева Гүлмира Амангелдіқызы 650101450432 01.01.1965 қазақ жоғары, музыка мұғалімі " Біржан сал ат. балалар музыка мектебі" МКҚК, директор жұм. (871639) 2-66-07
№11 сайлау округі
163. Бочковский Александр Владиславович 740130301564 30.01.1974 орыс жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Степняк қ. №1 ОМ, директор жұм. (871639) 2-22-17
№12 сайлау округі
164. Магерко Игорь Ефимович 620514350179 14.05.1962 орыс жоғары, педагог-психолог "Оқыту-өндірістік комбинаты" ММ, директор жұм. 2-11-38
Ерейментау аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
165. Адайкин Юрий Борисович 640211350393 11.02.1964 мордвин жоғары, орман шаруашылығы ісі «Оман шаруашылығы» ММ, директор
№2 сайлау округі
166. Қалиев Талғат Асылханұлы 760503301416 03.05.1976 қазақ жоғары, заңгер ЖК «Қалиев», директор
№ 3 сайлау округі
167. Имашев Ерқанат Мұратұлы 750602302173 02.06.1975 қазақ жоғары, инженер ШЧ-25, бастығы жұм.(871633)43240
№ 4 сайлау округі
168. Сырымбетов Абылайхан Қуандықұлы 760101300214 01.01.1976 қазақ жоғары, заңгер ЖК «Сырымбетов» директор жұм. (871633)21562
№ 5 сайлау округі
169. Мандаев Нұртас Боранбайұлы 680728300721 28.07.1968 қазақ жоғары, экономист ЖК «Мандаев», басшы ұялы 87773065028
№ 6 сайлау округі
170. Асқар Ерғали 871101399050 01.11.1987 қазақ орташа-арнайы, мұғалім «Олжабай батыр ауылының ОМ», информатика мұғалімі жұм.(871633)34198
№ 7 сайлау округі
171. Биекенов Ержан Хамитұлы 710223350027 23.02.1971 қазақ жоғары, инженер «Хамзе» ШҚ басшысы жұм 871633)33561
№ 8 сайлау округі
172. Сүлейменов Әбіш Әбенұлы 650320301766 20.03.1965 қазақ жоғары, зооинженер «Еркіншілік -элеватор 2002» ЖШС, инженер
№ 9 сайлау округі
173. Стекольщикова Татьяна Евгеньевна 670720450184 20.07.1967 украин жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Ақсуат ОМ,
директор,жұм.(871633)53833,ұялы 87021340262
№ 10 сайлау округі
174. Горончко Надежда Петровна 730205400776 05.02.1973 коми-пермячка жоғары, банк ісі «Цеснабанк» АҚ, директор жұм.(871633)24510
№ 11 сайлау округі
175. Масұғұт Қанат Нұртасұлы 781118300739 18.11.1978 қазақ жоғары, заңгер «Сұлтан-Байсары» ЖШС,атқарушы директор
№ 12 сайлау округі
176. Айтпаев Әнуарбек Олжабайұлы 790821300472 21.08.1979 қазақ жоғары, мемлекеттік және жергілікті басқару «Тиянак Трэнд» ЖШС, директор
№ 13 сайлау округі
177. Махметов Қайрат Төлеубайұлы 611110300850 10.11.1961 қазақ жоғары,қаржыгер Аудандық мәслихаттың хатшысы жұм.(871633)22192
Есіл аудандық мәслихаты
избирательный округ №1 сайлау округі
178.31 Господарь Анатолий Анатольевич 770623300869 23.06.1977 украин жоғары, мұғалім Есіл МЭС, материалдық-техникалық жабдықтау инженері,жұм. (871647)21-2-83,
№2 сайлау округі
179. Репутацкий Леонид Петрович 590602350179 02.06.1959 украин жоғары, көлік тасымалын, қозғалысын және пайдаланылуын ұйымдастыру Есіл №16 станциясы қалпына келтіру поезының штаты,станция бастығы,жұм. (871647)61-3-10
№3 сайлау округі
180. Мухаметжанов Болатхан Қалелұлы 740225350231 25.02.1974 қазақ жоғары, емдеу ісі "Есіл аудандық ауруханасы" МКҚК, дәрігер отоларинголог,жұм. (871647)21-3-28,
№4 сайлау округі
181. Мистриди Константин Георгиевич 520425300108 25.04.1952 грек жоғары, инженер құрылысшы Жеке кәсіпкер,ұялы 8-701-566-89-40
№5 сайлау округі
182. Кәрімова Гүлнәр Қабылқайырқызы 630403450420 03.04.1963 қазақ жоғары, мұғалім Есіл қ. №1 ОМ, директор,жұм. (871647)40-1-96
№6 сайлау округі
183. Ахметов Ойрат Төлепбекұлы 630606300580 06.06.1963 қазақ жоғары, ауыл шаруашылығы механизациясы "ЕсильМАН" ЖШС, директор,ұялы 8-778-939-82-10
№7 сайлау округі
184. Агымбаева Сәуле Камелұлы 620316400291 16.03.1962 қазақ жоғары, мұғалім "Есіл ауданы әкімінің аппараты" ММ, әкімнің орынбасары,жұм. (871647)21-3-49
№8 сайлау округі
185. Жожұмек Абай Жұманұлы 800705301820 05.07.1980 қазақ жоғары, инженер-экономист "Заречный" ЖШС, директордың механизация жөніндегі орынбасары
№9 сайлау округі
186. Тюркин Валерий Николаевич 550217300063 17.02.1955 орыс жоғары, жерге орналастырушы "Ново-Приречное" ЖШС, директор
№10 сайлау округі
187. Клименко Лариса Ивановна 610724400793 24.07.1961 орыс жоғары, педагог " №7 агротехникалық колледж " КММ, директор
№11 сайлау округі
188. Әлібеков Қайрат Қабылұлы 650713350097 13.07.1965 қазақ орташа- арнайы, шебер-құрылысшы "Ас Мади" ш/қ, басшысы,үй 871647)25-4-23,ұялы 8-701-513-52-87
№12 сайлау округі
189. Салтаев Рамзан Саидович 610617300150 17.06.1961 чечен аяқталмаған жоғары, инженер-құрылысшы "Агро-Олдиви" ЖШС, басқарушы директор,дом. (871647)26-2-88
№13 сайлау округі
190.43 Буркова Екатерина Владимировна 891030450607 30.10.1989 орыс орташа-арнайы, жалпы практика медбикесі Свободненская ОМ, медқызметкер,жұм. (871647)24-5-19
Жақсы аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
191. Әбдіқайымов Ерік Серікұлы 860330301714 30.03.1986 қазақ жоғары, жалпы практика дәрігері "Жақсы орталық аудандық ауруханасы " ШЖҚ МКК, дәрігер-анестезиолог-реаниматолог,жұм. (8716 35) 22368
№2 сайлау округі
192. Гертнер Виктор Фридрихович 531122300353 22.11.1953 неміс жоғары, зоотехник "Белагаш" ЖШС, директор жұм. (871635) 93-1-17
№3 сайлау округі
193. Нұржанов Мағаз 540801301817 01.08.1954 қазақ жоғары, агроном Жақсы РУПС, бастық,жұм. (871635) 21-1-09
№4 сайлау округі
194. Шаймерденова Гүлнара Мұхиденқызы620315400990 15.03.1962 қазақ жоғары, биология мұғалімі "Құлыншақ" балабақшасы» МКҚК,меңгерушіжұм. (871635) 51-4-49
№5 сайлау округі
195. Алешина Елена Витальевна 710819400592 19.08.1971 украин жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Запорожье ОМ,мұғалім,жұм. (871635) 57-3-63
№6 сайлау округі
196. Әбішева Сәуле Мұқанқызы 631217400139 17.12.1963 қазақ жоғары, педагог психолог Ишим ОМ,директор,жұм. (871635) 333-35
№7 сайлау округі
197. Мухамбетжанова Гүлден Есмұратқызы 760811450188 11.08.1976 қазақ жоғары, педагог-психолог Островская ОМ,директор,жұм. (871635) 31-706
№8 сайлау округі
198. Шакеев Ұзақбай Тастанбекұлы 530131300390 31.01.1953 қазақ жоғары, ғалым агроном "Каражон" ЖШС,директор жұм. (871635) 93-3-48
№9 сайлау округі
199. Мейрамов МұратЖұмағалиұлы630912350223 12.03.1963 қазақ жоғары, ғалым агроном "Жана Жол" ЖШС, директор, жұм. (871635) 51321
№10 сайлау округі
200. Жанәділов Бисейіт Ақанұлы 621225301112 28.12.1962 қазақ жоғары, инженер механик Жақсы аудандық мәслихаты, хатшы,жұм. (871635) 22-2-01
№11 сайлау округі
201. Құсайынов Қайыржан Қожахметұлы 750119350465 19.01.1975 қазақ жоғары, дене шынықтыру және спорт бакалавры Жақсы БЖСМ, директор,жұм. (871635) 22-0-60
№12 сайлау округі
202. Казьмин Павел Валентинович 740212300323 12.02.1974 орыс жоғары, инженер-электрик "Новокиенка" ЖШС, директор жұм. (871635) 96-1-32
Жарқайың аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
203. Әубәкіров Серікбай Төленұлы 660705300782 05.07.1966 қазақ орташа-арнайы,агроном «Жазира» ш/қ,басшы
№2 сайлау округі
204. Аубакиров Бексұлтан Шәріпұлы 660929350310 29.09.1966 қазақ жоғары,инженер-электрик «Апыры» ЖШС,директор
№3 сайлау округі
205. Пугачев Алексей Николаевич 761030350426 30.10.1976 орыс жоғарыинженер-механик «Осана Агро» ЖШС,директор
№4 сайлау округі
206. Ахметова Ұлболсын Асқарқызы 590408450232 08.04.1959 қазақ жоғары,мұғалім Аудандық мәслихат,хатшы
№5 сайлау округі
207. Семкин Николай Николаевич 571208300229 08.12.1957 орыс орташа «Роман» ш/қ,басшы
№6 сайлау округі
208. Жүнісов Азамат Талғатұлы 910409350654 09.04.1991 қазақ жоғары,агроном «Азамат-4» ш/қ,басшының орынбасары
№ 7 сайлау округі
209. Самаев Айбек Құрманбекұлы 590616300367 16.06.1959 қазақ жоғары,мұғалім Отрадненская ОМ ,директор
№ 8 сайлау округі
210. Байжұманова Қарлығаш Ыдрысқызы 641003401125 03.10.1964 қазақ жоғары,дәрігер-терапевт Аудандық аурухана,дәрігер-фтизиатр
№ 9 сайлау округі
211. Виничук Виктор Николаевич 590817300419 17.08.1959 орыс жоғары,инженер-механик «Зернотранс» ЖШС,басқарушы
№ 10 сайлау округі
212. Оспанұлы Серік Әбдешұлы 80624300228 24.06.1958 қазақ жоғары,заңгер «Союз» ҚБ,президент
№ 11 сайлау округі
213. Мыңбаев Жанат Тасболатұлы 800218300260 18.02.1980 қазақ жоғары,мұғалім Партия «Нұр Отан» партиясы аудандық филиалы төрағасының орынбасары,
№ 12 сайлау округі
214. Меджидов Джаваншир Гасан-оглы 740301350036 01.03.1974 азербай-джан жоғары,мұғалім Жеке кәсіпкер
Зеренді аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
215. Хасенов Нығмет Тілегенұлы 690218350172 18.02.1969 қазақ жоғары, агроном «Агрофирма Мирас» ЖШС,директор,жұм. (871632)34-1-34
№2 сайлау округі
216. Николаева Людмила Павловна 580323401713 23.03.1958 неміс жоғары,мұғалім Алексеевска ОМ, директор,жұм. (871632)35-3-25
№3 сайлау округі
217. Таласбаева Әлия Аманжолқызы 580403450171 03.04.1958 қазақ жоғары, агроном «Нұр Отан» партиясы Зеренді аудандық филиалы төрағасының орынбасары,жұм. (871632)22-4-99
№4 сайлау округі
218. Мұқашев Ықлас Ғазизұлы 641123350119 23.11.1964 қазақ жоғары, инженер механик, экономист «Умай Жер» ЖШС, атқарушы директор
№5 сайлау округі
219. Серікбайұлы Қанат 840802301499 02.08.1984 қазақ жоғары, заңгер «ЭльнурАдил Групп» ЖШС,директор
№6 сайлау округі
220. Ауғалиев Қайрат Досымұлы 680130350465 30.01.1968 қазақ жоғары, қаржыгер Районный маслихат, секретарь,жұм. (871632)22-8-85
№7 сайлау округі
221. Перешивкин Вячеслав Владимирович 900111350038 11.01.1990 орыс жоғары,мұғалім Викторовка ОМ,информатика мұғалімі,жұм. (871632)23-1-10
№8 сайлау округі
222. Халелова Эльмира Майданқызы 701002450382 08.10.1970 қазақ жоғары, мұғалім М.Габдуллин ат ООМ, директор,жұм. (871632)22-4-62
№9 сайлау округі
223. Поздняков Иван Павлович 560109300266 09.01.1956 орыс жоғары, инженер жерге орналастырушы «Химик» ЖШС,директор,жұм. (871632)21-0-47
№10 сайлау округі
224. Төлебаева Акмейір Қарамедиқызы 740502401126 02.05.1974 қазақ жоғары, жалпы практика дәрігері «Зеренді ОАА» ШЖҚ МКК, жалпы практика дәрігері,жұм. (871632)21-6-92
№11 сайлау округі
225. Молдахметов Мұрат Жағыпарұлы 580922300795 22.09.1958 қазақ жоғары, ғалым агроном «Асад» ш/қ, басшысы,ұялы 8-705-736-54-19
№12 сайлау округі
226. Таранов Петр Дмитриевич 580425350086 25.04.1958 орыс жоғары, инженер- механик «Жыланды» АШК ЖШС, директор,жұм. (871632)25-2-42
№13 сайлау округі
227. Шегенова Гүлайым Қаукешұлы 640212450068 12.02.1964 қазақ жоғары, қаржыгер ЖК "Шегенова Г.К.", директор,жұм. (871632)24-2-34
Қорғалжын аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
228. Мамыраемов Самат Өкешұлы 751129300931 29.11.1975 қазақ орташа-арнайы, заңгер, дене шынықтыру және спорт мұғалімі Амангелді ОМ, мұғалім жұм.(871637)35-6-39,ұялы 8-778-926-08-81
№2 сайлау округі
229. Балғабаев Омірбай Кәкімұлы 530905300307 05.09.1953 қазақ жоғары, инженер-механик Қорғалжын аудандық мәслихаты, хатшы,жұм. (871637)2-16-62
№3 сайлау округі
230. Досанбаев Бекет Анарбайұлы 810929301573 29.09.1981 қазақ жоғары, экономист "Ақжол-2030" ЖШС, директор,ұялы 87029226399
№4 сайлау округі
231. Балабекова Гүлжамал Шақарұлы 670204450179 04.02.1967 қазақ жоғары, мұғалім Кеңбидайық ОМ, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары,жұм.(871637)43-6-23,
№5 сайлау округі
232. Омаров Дәуренбек Махситұлы 740914300736 14.09.1974 қазақ жоғары, тарих мұғалімі Үшсарт ОМ,директор,жұм.(871659) 2-13-72,ұялы 8-701-348-20-69
№6 сайлау округі
233. Смағұлова Раушан Қазбекұлы 831209450084 09.12.1983 қазақ жоғары, ағылшын тілі мұғалімі Майшұқыр ОМ, директоржұм.(871637)5-14-68
№7 сайлау округі
234. Жұмабаев Қайрат Төленұлы 581204300398 04.12.1958 қазақ жоғары,агроном "Нұр Отан" партиясы аудандық филиалы,төрағаның бірінші орынбасарыпервый заместитель,жұм. (871637) 2-23-90
№8 сайлау округі
235. Тәжин Нұрлан Есіркепұлы 631107302041 07.11.1963 қазақ жоғары,мұғалім Қорғалжын мектеп гимназиясы,директор,жұм. (871637) 2-18-69
№9 сайлау округі
236. Темірбек Жаңбыршы Есімұлы 580513350064 13.05.1958 қазақ жоғары,юрист Жұмыспен қамту орталығы, маман,жұм. (871637) 2-20-11
№10 сайлау округі
237. Баешев Наурызхан Дінмуханбетұлы 950320350360 20.03.1995 қазақ орташа-арнайы, заңгер "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор,жұм. (871637)2-17-54,ұялы 8-775-350-00-10
№11 сайлау округі
238. Мажитова Батжан 530417400231 17.04.1953 қазақ жоғары,мұғалім "Таңдау" еңбек ресурстарын даярлау орталығы, директор,жұм. (871637) 21083
Сандықтау аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
239. Клюшников Сергей Иванович 591026300085 26.10.1959 орыс жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Сандықтау аудандық маслихаты, хатшы,жұм. (871640)91-7-40
№2 сайлау округі
240. Касымова Мадина Төлегенқызы 710126450105 26.01.1971 қазақ жоғары, мұғалім "Сандыктауские вести" аудандық газетінің редекциясы, редактор,жұм.(871640)92-4-38
№3 сайлау округі
241. Белуха Александр Валерьевич 670102302415 02.01.1967 орыс орташа-арнайы, техник-механик "Белуха" ш/қ,глава
№4 сайлау округі
242. Сұлтанов Қанат Қабенұлы 620107350017 07.01.1962 қазақ жоғары, орман шаруашылығы Большетюктинский орман шаруашылығы,директор,жұм.(871640)90-8-87
№5 сайлау округі
243. Әлібекова Жанат Жангелдіқызы 871203450425 03.12.1987 қазақ жоғары, экономист Баракөл ОМ, мұғалім,жұм.(871640)95-1-38
№6 сайлау округі
244. Галюк Андрей Васильевич 760710301045 10.07.1976 украин жоғары, ғалым агроном "Акро-Lake" ЖШС, директордың орынбасары, жұм.(871640)9-76-92
№7 сайлау округі
245. Джейранов Алексей Иванович 611101302085 01.11.1961 грек жоғары, экономист "Каменка и Д" ЖШС, директор,жұм.(871640)96-2-22
№8 сайлау округі
246. Докаев Шарип Алиевич 651115350079 15.11.1965 чечен жоғары, экономист «Балкашинский" ПЗ» ЖШС, директор,жұм. 8(71640) 97543
№9 сайлау округі
247. Закусилов Александр Александрович 710924350187 24.09.1971 орыс жоғары, агроном "Максимовское" ЖШС, директор,жұм.(871640)9-74-33
№10 сайлау округі
248. Бектұров Ербол Тасқожаұлы 751225300626 25.12.1975 қазақ жоғары, заңгер "Маралды орман шаруашылығы" ММ,директор,жұм.(871640)95-5-00
№11 сайлау округі
249. Тамбовцева Наталья Викторовна 660401450029 01.04.1966 орыс жоғары, экономист "Сандықтау Агро" ЖШС,директор
№12 сайлау округі
250. Ильдебаев Дүйсембай Қожасұлы 660110350457 10.01.1966 қазақ жоғары, зооинженер "Мәдениет" ЖШС, директор,жұм.(871640)93-4-21
Целиноград аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
251. Матайбаева Сайра Айтенқызы 680125400175 25.01.1968 қазақ жоғары,экономист-бухгалтер «KAZYNA-SR» ЖШС, бас директор, ұялы 8-701-999-08-34
№2 сайлау округі
252. Ыбраев Болатбек Мұхтарұлы 580522300969 22.05.1958 қазақ жоғары, мұғалім ЖК «Ибраев», кәсіпкер,жұм. (871651) 91-288,ұялы 8-701-522-99-60
№3 сайлау округі
253. Мофа Яков Федорович 540508350159 08.05.1954 орыс жоғары, механик «Преображенка» ЖШС, директор ұялы 8-701-566-44-14
№4 сайлау округі
254. Әбдіқалықов Галымжан Кенжешұлы 640802300356 02.08.1964 қазақ жоғары, мәл дәрігері, заңгер «Астана-Өнім» АҚ, бас директор,жұм. (87172) 79-77-07,ұялы 8-701-220-28-71.
№5 сайлау округі
255. Жанділдин Абитжан Саханұлы 550223302111 23.02.1955 қазақ жоғары, мұғалім Оразақ №27 ОМ, директордың орынбасары
№6 сайлау округі
256. Жанбаев Берік Амантайұлы 680805300452 05.08.1968 қазақ жоғары, тарихшы, жергілікті және мемлекеттік басқару «Нұр Отан» партиясы Целиноград аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары жұм. (871651) 30-260
№7 сайлау округі
257. Түлкібаев Рахым Жәкиұлы 561028300526 28.10.1956 қазақ жоғары, зооинженер «Целиноград аудандық мәслихатының аппараты» ММ, хатшы,жұм. (871651)31-105,
№8 сайлау округі
258. Құмағамбетов Талғат Мақтайұлы 620210350176 10.02.1962 қазақ жоғары, мұғалім Новоишимка №32 ОМ,директор,жұм. (871651) 34-209
№9 сайлау округі
259.1 Веревкин Андрей Павлович 660218350028 18.02.1966 орыс жоғары, жалпы техникалық пәндер мұғалімі ТОО «Агрофирма «Родина» ЖШС,директордың орынбасары,жұм.(871651) 37-453,
№10 сайлау округі
260. Тиманов Александр Александрович 660218350028 07.11.1961 орыс орташа-техникалық, техник-құрылысшы «Акмола-Феникс» АҚ, атқарушы директор,жұм.(8717651)31202,
№11 сайлау округі
261. Бұтакова Александра Николаевна 620227401533 27.02.1962 орыс жоғары, инженер- жерге орналастырушы ТОО «Бирлик-1»,главный бухгалтер,жұм. (871651) 93-402
№12 сайлау округі
262. Сәденова Индира Сабырбекқызы 920713450050 13.07.1992 қазақ жоғары,заңгер «Шаңырак» басқару компаниясы» ЖШС,заң департаментінің бастығы,
№13 сайлау округі
263. Абеева Сағымбала Хасенқызы 730816401835 16.08.1973 қазақ жоғары, мұғалім Талапкер №3 ОМ, директор,жұм. (871651) 24-052,ұялы 8-775-907-29-35
№14 сайлау округі
264. Тоқабаев Нұрғали Жоламанұлы 641024350151 24.10.1964 қазақ жоғары, мұғалім КХ «Жоламан»,глава КХ,ұялы 8-701-675-02-64
Шортанды аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
265. Қожамсейітов Ахмедия Шабданұлы 640316350097 16.03.1964 қазақ жоғары, құқықтану «Жұмыспен қамту орталығы» КММ, директор,жұм.(871631) 3-51-86
№2 сайлау округі
266. Коровина Анна Антоновна 520127401271 27.01.1952 поляк орташа -арнайы, фармацевт «Денсаулык К» ЖШС, директор,жұм.(871631)2-14-74
№3 сайлау округі
267. Волокитин Вадим Александрович 760606350276 06.06.1976 орыс орташа-арнайы, банк қызметкері «Планета» ЖШС,директор,жұм.(871631)2-20-00
№4
268. Мұқанова Ғалиябану Есенқызы5 80810450243 10.08.1958 қазақ жоғары, орыс тілі мұғалімі «МААР» ЖШС, директор, жұм.(871631)27-7-36
№5 сайлау округі
269. Шевченко Виктор Александрович 571216350070 16.12.1957 орыс жоғары, таукен инженер «Қазақалтын» ТМК» АҚ Жолымбет кеніші, директор,жұм.(871631) 27-7-02
№6 сайлау округі
270. Жапаров  Ерболат Дәуренұлы 890313350606 13.03.1989 қазақ жоғары, экология бакалавр «Жастар ресурстық орталығы» КММ басшысы,жұм.(871631) 3-51-26
№7 сайлау округі
271. Даитова Ғалия Төлешқызы 720315450194 15.03.1972 қазақ жоғары, бастауыш сынып мұғалімі Бозайғыр а. «Бөбек» балабақшасы, меңгеруші, жұм.(871631) 272-30
№8 сайлау округі
272. Горкушева Галина Ивановна 680403450142 03.04.1968 орыс жоғары,педагог психолог «Қарттар мен мүгедектерге арналған МӘМ» КММ, директор,жұм.(871631)330-57
№9 сайлау округі
273. Отаров Дархан Қадырханұлы 801122300251 22.11.1980 қазақ жоғары, кеден ісі «Табигат ТР» ЖШС, директор
№10 сайлау округі
274. Хабовский Анатолий Иванович 790416300748 16.04.1979 поляк жоғары, инженер электрик «АРЭК» АҚ Степногорск АЭС Шортанды АЭС, басшы, жұм..(871631)2-14-50
№11 сайлау округі
275. Фурта Анна Николаевна 640719450407 19.07.1964 молдаванка жоғары, дәрігер терапевт Петровка дәрігерлік амбулаториясы,аға дәрігер,жұм.(871631)26-5-25
№12 сайлау округі
276. Бельц Яков Готлибович 600322350409 22.03.1960 неміс орташа- арнайы «Новокубанское» ЖШС, директордың орынбасары,жұм.(871631) 24-7-10
Құрылған күні: 31.03.2017 17:45
Жаңартылған күні: 11.04.2018 17:21
Қаралым саны: 5068

Қаз Рус Eng