19.04.2017ж Ақмола облысы әкімі аппаратының аттестаттау комиссиясында «Б» корпусының мемлекеттік қызметшілерімен әңгімелесу өткізудің КЕСТЕСІ

Әңгiмелесу өткiзiлетiн орны: Көкшетау қ., Абай көшесi, 89, 5-қабат
Әңгiмелесудi өткiзудiң күнi мен уақыты: 2017 жылғы 19 сәуiр, сағат 15.00

Аттестацияланатын қызметшінің ТАӘ Лауазымы Санаты Құрылымдық бөлімшенің атауы Әңгімелесу өткізілетін күн
1 Куанышбаев Данияр Куанышевич Басқарма басшысының орынбасары D-O-2 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
2 Негметов Батырбек Кайдарович Басқарма басшысының орынбасары D-O-2 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
3 Хамзин Тимур Габдулхаевич Басқарма басшысының орынбасары D-O-2 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
4 Джаханова Базаркул Аманжоловна Су ресурстарын реттеу,пайдалану және қорғау бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
5 Жусуп Алибек Есмагзамулы Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
6 Калабаев Берик Берлыкович Табиғатты қорғау бағдарламаларының бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
7 Каухин Руслан Еслямович Қаржы және бухгалтерлікесеп бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
8 Абильпеисов Батыржан Бауржанович Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
9 Ерниязов Нуржан Кадыржанович Экологиялық реттеу бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
10 Жетписова Айгерим Адилкереевна Экологиялық реттеу бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
11 Кантаев Адил Булатович Су ресурстарын реттеу,пайдалану және қорғау бөлімініңбас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
12 Кожуков Арман Маратович Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
13 Савельев Сергей Викторович Экологиялық реттеу бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
14 Уенжанов Рустам Агзамович Табиғатты қорғау бағдарламаларының бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
15 Хорт Елена Викторовна Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
16 Шаймердинов Мурат Жуматаевич Жануарлар дүниесін қорғау бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы 19.04.2017
17 Жунусов Марат Макжанович Энергетика бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
18 Мейрамов Булат Пазылович Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
19 Рахимов Нияз Болатович Экономика және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы D-O-3 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
20 Абдрахманов Биржан Тасбулатович Энергетика бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
21 Исина Бакытгуль Утешева Персоналды басқару қызметінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
22 Полянная Ольга Александровна Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
23 Садвакасова Жулдус Кожакайевна Экономика және бухгалтерлік есеп бөлімінің бас маманы-бас бухгалтер D-O-4 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
24 Турсунова Айзада Сапарбековна Экономика және бухгалтерлік есеп бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
25 Шукетаева Меруерт Жанболатовна Әкімшілік бөлімінің бас маманы D-O-4 Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы 19.04.2017
Құрылған күні: 12.04.2017 15:26
Жаңартылған күні: 12.04.2017 15:26
Қаралым саны: 2898

Қаз Рус Eng